Jm solution

JM SOLUTION ACTIVE Golden Caviar Nourishing Mask Prime (10 maska)

Lek 2,190

ACTIVE Golden Caviar Nourishing Mask Prime jane maska luksoze te infuzuar me havjar, te pasura me lëndë ushqyese, të cilat stimulojne rigjenerimin e lëkurës, luftojne rrudhat, i dhuron lëkurës elasticitet dhe shkëlqim! Falë formulimit me haviar të bardhë dhe acid hialuronik do të ndjeni rezultate të mahnitshme që në përdorimin e parë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi