Iunik

Iunik Propolis Vitamin Synergy Serum 50 ml

Lek 2,190

Nje serum hidratues me veti zbardhuese, antiakne, antioksiduese, rigjeneruese dhe antirrudhe. Nje formule shume elegante me perberes fantastike dhe mbi te gjitha ne perqendrime te larta. Ka konsistence viskoze, perthithet brenda 2-3 min, nuk le ndjesi ngjitese dhe nuk e yndyros lekuren!


--

β€’β€’β€’π‘ͺ𝒇𝒂𝒓𝒆 𝒆𝒔𝒉𝒕𝒆?
Nje serum hidratues me veti zbardhuese, antiakne, antioksiduese, rigjeneruese dhe antirrudhe. Nje formule shume elegante me perberes fantastike dhe mbi te gjitha ne perqendrime te larta. Ka konsistence viskoze, perthithet brenda 2-3 min, nuk le ndjesi ngjitese dhe nuk e yndyros lekuren!

〰️FUNGAL ACNE SAFE〰️

Nuk permban fragrance, alkool, sulfate, silicone.
VeganΒ  .
β€’β€’β€’π˜Ύπ™›π™–π™§π™š π™©π™–π™§π™œπ™šπ™©π™€π™£?
Aknet, skuqjen, lekuren e irrituar, dehidratimin, lekuren pa jete. .
‒‒‒𝑷𝒆𝒓𝒔𝒉𝒕𝒂𝒕𝒆𝒕 π’Žπ’†:
Cdo tip lekure, vecanarisht lekurat e dehidratuara dhe proakneike!
β€’β€’β€’π‘­π’π’“π’Žπ’‚π’•π’Š : 50ml
β€’β€’β€’π‘½π’†π’•π’Šπ’•π’†:
-Hidraton lekuren ne thellesi dhe riparon barrieren e saj mbrojtese.
-Ul skuqjen dhe inflamacionin.
-Ka veti antibakteriale dhe antifungale duke trajtuar njekohesisht aknet bakteriale dhe fungale.
-Nxit rigjenerimin e lekures, zbeh shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin.
-I jep shkelqim lekures.
-Pershpejton sherimin e plageve. .
β€’β€’β€’π‘·π’†π’“π’ƒπ’†π’“π’†π’”π’Šπ’•:
70% Ekstrakt propolisi- rrit elasticitetin e lekures, nxit rigjenerimin, trajton aknet, sheron plaget
12% sea buckthorn- nje burim fantastik i vitamines C, ka efekt antioksidues, zbardhues, antirrudhe, hidratues, permireson teksturen e lekures. Krahas vitamines C eshte gjithashtu i pasur ne vitamine E dhe vitamine K te cilat kane aftesi zbardhuese.
Niacinamide - zbardh shenjat, trajton aknet, balancon sebumin, zvogelon poret etj.
Sodium hyaluronate- pengon humbjen e ujit transepidermal, mbush rrudhat, hidraton lekuren.
Ekstrakt mjalti- hidratues, antibakterial, antifungal.
Beta glucan- antioksidant, hidratues, rigjenerues!

Produkte tΓ« ngjashme

Produktet qΓ« keni parΓ« sΓ« fundmi