Glowyskinshop.com

IUNIK Centella Calming Daily Sunscreen 60ml

Lek 1,490 Lek 1,790
Kremi i diellit iUNIK Centella Calming Daily SPF50+ PA++++ është një krem ​​me spektër të gjerë mbrojtje i krijuar me 49% të përbërësit aktiv centella asiatica, i cili qetëson në mënyrë efektive lëkurën. Kremi ka një teksturë të lehtë dhe është i pasuruar me antioksidantin beta-glukan dhe niacinamidin. Së bashku, përbërësit hidratojnë dhe forcojnë në mënyrë optimale lëkurën ndërkohë që ajo mbrohet. Formula kremoze ndihet e lehtë në lëkurën tuaj, përthithet shpejt dhe nuk lë shtresë të bardhë. Falë shtimit të niacinamidit, lëkura juaj merr një shkëlqim natyral të bukur! Përveç kësaj, Beta-glukan siguron që lëkura juaj të mbetet e hidratuar dhe pengesa natyrale e lëkurës të forcohet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi