Iunik

Iunik Centella bubble cleansing foam 150ml

Lek 1,490 Lek 1,990

Lares i bute me pH te ulet acid i pasur me 69% centella asiatica extract water ne vend te ujit te distiluar. Pastron lekuren ne menyre delikate pa e thare apo irrituar. Pas larjes do e ndjeni lekuren super te bute dhe te hidratuar. Nese do e krahasoja me te gjithe laresit qe kam provuar deri tani, laresi i iunik eshte me delikati dhe me hidratuesi. Eshte hipoalergjik dhe mund te perdoret dhe per bebet!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi