Iunik

Iunik calendula complete cleansing oil 200ml

Lek 2,390

Nje pastrues vajor me perberesit me cilesore qe largon cdo papasterti qe grumbullohet gjate dites. Emulsifikohet ne kontakt me ujin dhe pas shplarjes nuk le ndjesi yndyre.


--

ℙ𝕖𝕣 𝕔𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕥𝕚𝕡𝕚 𝕝𝕖𝕜𝕦𝕣𝕖 𝕜𝕖𝕤𝕙𝕚𝕝𝕝𝕠𝕙𝕖𝕥?Ideal per tip lekure, perfshi ketu edhe lekurat sensitive. ✨

𝔽𝕠𝕣𝕞𝕒𝕥𝕚:200ml
.ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕡𝕖𝕣𝕗𝕚𝕥𝕚𝕞𝕖𝕤𝕙 𝕜𝕒?
-Pastron makeupin ne thellesi perfshire dhe makeupin waterproof!
-Shperben pikat e zeza dhe pastron poret.
-Zvogelon aparencen e poreve.
-I pasur ne antioksidante, lufton radikalt e lira dhe nxit rigjenerimin e lekures.
-Balancon prodhimin e sebumit.
-E le lekuren te bute dhe te hidratuar.
-Permireson teksturen e lekures.

ℙ𝕖𝕣𝕓𝕖𝕣𝕖𝕤𝕚𝕥 𝕜𝕣𝕪𝕖𝕤𝕠𝕣𝕖 𝕕𝕙𝕖 𝕧𝕖𝕥𝕚𝕥𝕖 𝕖 𝕥𝕪𝕣𝕖:
•Sunflower Seed Oil- nje nga vajrat me me shume benefite per lekuren. Antioksidant, hidratues, rigjenerues
•Vaj Canola- veti te shkelqyera hidratuese dhe antiinflamatore.
•Calendula Officinalis Flower Extract- qeteson dhe vitalizon lekuren.
•Jojoba Seed Oil- permban vitamine A, E dhe omega-9, ushqen dhe riparon lekuren.

𝕊𝕚 𝕡𝕖𝕣𝕕𝕠𝕣𝕖𝕥?
Aplikoni 1-2 pumps ne fytyre te thate dhe masazhojeni ne lekure per 5-10 min. Me pas njomen gishtat me uje dhe masazhohet lekura serish. Do vini re qe vaji emulsifikohet dhe kthehet ne qumesht duke marre me vete te gjitha papastertite. Pastaj vazhdoni me laresin e zakonshem.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi