Glowyskinshop.com

Iunik Black Snail Restore Serum 50ml

Lek 2,390

Serumi kundër vijave të moshës është I pasuruar me 70% Black Snail Extract, me focus për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës.Centella Asiatica qetëson lëkurën sensitive, dhe 5 ingredientë nga superfoods dhurojnë nutricitetin e nevojshëm për lëkurën tuaj. Niacinamide dhe Adenosine ofrojnë efektin zbardhues. Pas tonerit, aplikoni serumin dhe masazhojeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi