Glowyskinshop.com

Iunik Black Snail Restore Cream 60ml

Lek 1,990
Iunik Black Snail Restore Cream është një krem riparues antirrudhe qe ndihmon në rikuperimin e lëkurës, në zbehjen e shenjave dhe në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. 58% ekstrakt i mucinës së kërmillit të zi rinovon lëkurën tuaj, duke inkurajuar rigjenerimin e lëkurës për lëkurë më të fortë, rinore me elasticitet të përmirësuar. Ekstrakti Centella Asiatica shtohet gjithashtu, për hidratimin, reduktimin e skuqjes dhe shërimin e problemeve të lëkurës. Ky kombinim i përbërësve restaurues shoqërohet me përbërës të fermentuar dhe ekstrakte natyrale frutash për të ndriçuar dhe forcuar lëkurën tuaj me antioksidantë, duke mbyllur lagështinë dhe duke rafinuar strukturën e lëkurës tuaj për një pamje të ekuilibruar dhe të shëndetshme. Përdoreni këtë krem çdo ditë për të qetësuar, rivendosur dhe rafinuar lëkurën tuaj të lodhur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi