Glowyskinshop.com

It'S SKIN Power 10 Formula VC Body Lotion 500 ml

Lek 3,190
Locion trupi It's Skin Power 10 Formula VC me derivat të vitaminës C, ekstrakte të çajit jeshil, aloe dhe gjethe trëndafili të shkretëtirës zbut lëkurën dhe i siguron asaj hidratim të pasur. Pas aplikimit të locionit në trup, lëkura ruan lagështinë, gjë që e lejon atë të jetë krejtësisht e butë dhe e shëndetshme. Locioni i trupit eshte i pasur me aromën e limonit dhe borzilokut përthithet shpejt në lëkurë dhe në këtë mënyrë i jep një fund freskues.

Locion Trupi It'S Skin Power 10 Formula VC është projektuar për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi