Glowyskinshop.com

It's skin hyaluronic acid moisture mask sheet 17g

Lek 390
Maska e pambukut me acid hialuronik ITS SKIN rivitalizon, hidraton, zbut dhe shtrëngon lëkurën. Maska rikthen nivelin e duhur të pH të lëkurës dhe e bën atë të butë të mëndafshtë dhe rikthen vitalitetin dhe elasticitetin e munguar.

Udhëzime: Hiqni fleten dhe aplikojeni maskën në fytyrën e pastruar. Lëreni për 15 deri në 20 minuta dhe më pas hiqeni butësisht. Mos e shpëlani. Masazhoni serumin e mbetur në lëkurë dhe vazhdoni me hidratues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi