Glowyskinshop.com

Isntree YAM ROOT VEGAN MILK CLEANSER 220ml

Lek 2,190
Isntree YAM ROOT VEGAN MILK CLEANSER eshte pastrues ne trajte qumështi, vegan, i bute, heq butësisht papastërtitë duke ruajtur nivelin e hidratimit të lëkurës. Ekstrakti i rrënjës Andong yam është i pasur me aminoacide që qetësojnë lëkurën dhe formojnë një barrierë mbrojtëse për të bllokuar lagështinë.Permban ekstrakte me bazë bimore duke përfshirë frutat e kokosit, orizin, sojën, farat e bajameve të ëmbla dhe tërshërën te cilet ushqejnë lëkurën duke i dhene një pamje të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi