Glowyskinshop.com

Isntree Yam Root Milk Tone Up Sun Cream 50ml spf 50+ Pa++++

Lek 2,490

Një krem dielli me filtra mineral që ofron mbrojtje nga dielli spf50 pa++++. Formula e tipit krem kombinon ekstraktin e rrënjës Yam, e pasur me panthenol për të mbajtur lëkurën të hidratuar, ndërsa mucina me bazë bimore dhe kompleksi i qumështit vegan ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës. I pasuruar me agjent ndriçues niacinamide dhe i ardhur në një ngjyrë bezhë, që siguron mbulim të lehtë, hidraton lëkurën dhe lë një fund të përsosur me një shkëlqim delikate.

Përbërësit kryesorë:

Ekstrakt i rrënjës Andong Yam (50,000 ppm): një përbërës i fuqishëm i njohur për aftësinë e tij të lartë të mbajtjes së lagështirës. Ai jo vetëm që ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës tuaj, por gjithashtu rimbush lagështinë, duke e lënë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të hidratuar.
Panthenol (50,000 ppm): përmban përqendrim të lartë prej 5% Panthenol, i cili ndihmon në mbajtjen e lagështirës, siguron hidratim, qetëson lëkurën dhe ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës.
Kompleksi Phyto-Mucin: ky kompleks përmban mucinë me bazë bimore e cila formon një barrierë mbrojtëse për lagështinë e lëkurës.
Kompleksi Vegan Qumështi: përmban përbërës të butë që rrjedhin nga fasulet, orizi, tërshëra, që janë të pasura me proteina dhe japin efekt hidratues, forcues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi