Glowyskinshop.com

Isntree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Toner 300ml

Lek 2,590
Toneri i Isntree eshte i mbushur me 14 molekula me madhesi te ndryshme acidi hialuronik qe jep hidratim të thellë dhe përmirëson mbajtjen e lagështisë.

Acidi hialuronik me molekule te vogel depërton thellë në lëkurë për të siguruar lagështi dhe hidratim për lëkurë më të fortë dhe më elastike.
Uji i thellë i detit Ulleungdo i pasur me minerale punon me Aquaseal për të rivendosur ekuilibrin e lagështisë/vajit dhe për të mbajtur të fortë barrieren e lëkurës.
Vegan dhe pa egërsi dhe i formuluar pa aromë artificiale, vaj mineral, vaj esencial dhe alkool tharës.
Ky tonik përthithet me shpejtësi në lëkurë dhe e lë atë plump pa një ndjenjë ngjitjeje ose yndyre. I përshtatshëm për te gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi