Glowyskinshop.com

Isntree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Serum 50ml

Lek 2,490
Ky serum është i mbushur me ujë të thellë deti të pasur me minerale nga ishulli Ulleung, Kore për të rritur vitalitetin e lëkurës. Ai gjithashtu përmban 14 lloje të acidit hialuronik për të rivendosur lagështinë në lëkurë dhe për të forcuar barrierën e lëkurës. Gliceryl glucoside dhe madecassoside në përzierje sigurojnë hidratim afatgjatë ndërsa ofrojnë kujdes anti-inflamator. Formula e lehtë përthithet shpejt në lëkurë për ta lënë atë të hidratuar dhe rifreskuar menjëherë. Formuluar me 14 lloje të Acidit Hialuronik për të mbajtur lagështinë në lëkurë për një kohë të gjatë.

Përmban Gliceryl Glucoside që jep lagështi të pasur në lëkurë dhe Beta-Glukan për të forcuar barrierën e lagështisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi