Isntree

Isntree travel kit (3 produkte) 20ml

Lek 1,190

Seti permban:

Isntree hyaluronic acid toner plus 20ml- me 5 lloje molekulare acidi hialuronik

Isntree green tea fresh toner 20ml- me perberes kryesore cajin jeshil dhe centella asiatica

Isntree clear skin 8% AHA essence 20ml- permban 4% acid glikolik dhe 4% acid laktik

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi