Glowyskinshop.com

Isntree Spot Saver Mugwort Toner Pads 60cope

Lek 2,090 Lek 2,590
Këto disketa pambuku shumë funksionale zhyten në një esencë qetësuese me Mugwort për të luftuar shenjat e skuqjes dhe inflamacionit.

Mugwort (i njohur edhe si Artemisia) është një bar mjekësor tradicional korean i njohur për të qenë i pasur me anti-oksidantë dhe vetitë e tij fantastike antiinflamatore, ky përbërës është një domosdoshmëri në çdo rutinë kundër skuqjes.

- E mbushur me ekstrakt mugwort me presion të ftohtë (100,000 ppm) nga Ishulli Ganghwa
- Përdor metodën Time Drop për të nxjerrë përbërësit aktivë të mugwort si cineol, acid klorogjenik, beta-karoten dhe vitamina, e cila zgjat deri në 8 deri në 10 orë
- Qetëson dhe ushqen lëkurën e irrituar për të ndihmuar në barazimin e tonit te saj.
- Hidraton dhe qetëson me kalendulën, kava kava dhe AQUAXYL
- Disketa e dyanshme përmban një anë të garzë pambuku të pastër që ndihmon në eksfolimin e butë pa acarim, ndërsa ana Smooth Pure Cotton Pad është e njomur në esence për të rimbushur lagështinë e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi