Glowyskinshop.com

ISNTREE SPOT SAVER MUGWORT GAUZE MASK 23gr (1 maske)

Lek 490
Maska e pambukut Isntree Spot Saver Mugwort ofron një zgjidhje qetësuese dhe antiinflamatore për lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme.
Eshtë një zgjidhje e shkëlqyeshme për të trajtuar aknet dhe njollat, thatësinë, ndjeshmërinë dhe acarimin. Kjo maskë është krijuar për të zbutur lëkurën, balancuar nivelet e vajit dhe ujit në lëkurë, dhe për të siguruar lagështi dhe kujdes për njollat.

Maska e garzës Isntree Spot Saver Mugwort është formuluar me Ekstrakt Mugwort (Artemisia Princeps) një bar i njohur për efektet e saj antiinflamatore dhe qetësuese. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e prirur ndaj akneve dhe të stresuar. Për ata me lëkurë të ndjeshme, kjo është padyshim maska ​​që nuk e dinit se ju nevojitej! Kjo ka një fletë garzë të sterilizuar me modele të vrimave të kryqëzuara që bllokojnë lagështinë, ndërkohë që ende lejojnë që lëkura juaj të marrë frymë. Jo vetëm kaq, është i mbushur me 10 përbërës thelbësorë me Mugwort si përbërësin e tij kryesor, kështu që ju mund të prisni lëkurë më të qetësuar, të hidratuar dhe të qetë. Asgjë më e mire sesa të qetësoni mendjen tuaj së bashku me lëkurën tuaj, apo jo?

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi