Isntree

ISNTREE Spot Saver Mugwort Cream 50ml

Lek 2,490

Një krem ​​antioksidues i perqendruar me ekstrakt Mugwort qe ndihmon në qetësimin dhe riparimin e lëkurës së ndjeshme, ndërsa mbron lëkurën tuaj nga radikalet e lira.

Ekstrakti Mugwort është i njohur për aromën e tij unike dhe antioksidantët, plot me vitamina dhe minerale për të rivendosur rininë dhe energjinë, si dhe për efektet e tij të mahnitshme qetësuese dhe detoksifikuese, duke e bërë atë të shkëlqyeshëm për kujdesin e lëkurës. Isntree korr mugwort e tyre nga ishulli Ganghwa, pasi është një klimë detare e rrethuar nga oqeani, duke e bërë atë optimale për rritjen e bimëve mugwort. Bimët Mugwort quhen "pemë çaji" në Kore, pasi ajo është e njohur për përfitimet e saj pastruese dhe qetësuese, duke ndihmuar në trajtimin e lëkurës së irrituar të trazuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi