isntree

Isntree Spot Saver Mugwort Ampoule 50ml

Lek 2,390 Lek 3,490

🌱𝗖𝗳𝗮𝗿𝗲 𝗲𝘀𝗵𝘁𝗲:
Ampulë antioksiduese qe përmban 85% ekstrakt Mugwort, që nxirret në mënyrë unike pikë për pikë për të siguruar cilësine me te larte. Mugwort është një nga përbërësit më të njohur te K-Beauty falë vetive të tij te fuqishme anti-inflamatore dhe antioksiduese.
Formula gjithashtu përmban përbërës si ekstrakt licorice, panthenol dhe ceramide NP për të promovuar një lekure më të shëndetshme.
Eshte shumë e përqendruar : ekstrakt 85% mugwort ka efekte te fuqishme antioksiduese, qetëson lëkurën e irrituar, zbeh shenjat e akneve, riparon barrieren e lekures dhe ofron hidratim të pasur. Eshte shume efikase ne parandalimin dhe trajtimin e akneve.

𝗙𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶: 50ml

𝗡𝘂𝗸 𝗽𝗲𝗿𝗺𝗯𝗮𝗻: vajra esenciale, fragrance, alkool, vaj mineral dhe perberes te tjere me potencial irritues.

🌱𝗕𝗲𝗻𝗲𝗳𝗶𝘁𝗲𝘁 𝗲 𝗽𝗲𝗿𝗱𝗼𝗿𝗶𝗺𝗶𝘁 𝘁𝗲 𝗲𝗸𝘀𝘁𝗿𝗮𝗸𝘁𝗶𝘁 𝗺𝘂𝗴𝗼𝘄𝗿𝘁 𝗻𝗲 𝗹𝗲𝗸𝘂𝗿𝗲🌱

•𝗤𝗲𝘁𝗲𝘀𝗼𝗻 𝗶𝗻𝗳𝗹𝗮𝗺𝗮𝗰𝗶𝗼𝗻𝗶𝗻: Ekziston një numer i madh hulumtimesh që konfirmojnë se mugwort shëron inflamacionin ne menyre te persosur! Nëse lëkura juaj ndihet tepër sensitive, e skuqur, e rrjepur (karakteristika shumë të zakonshme të një barriere të kompromentuar të lëkurës), atëherë mugwort është një përbërës i shkëlqyeshëm qe ju vjen ne ndihme.
•𝗔𝗻𝘁𝗶𝗯𝗮𝗸𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮𝗹 𝗱𝗵𝗲 𝗮𝗻𝘁𝗶𝗳𝘂𝗻𝗴𝗮𝗹-Vret bakteret dhe lufton shpërthimet akneike një mënyrë efektive.
•𝗥𝗶𝗴𝗷𝗲𝗻𝗲𝗿𝗼𝗻 𝗹𝗲𝗸𝘂𝗿𝗲𝗻 : Mugwort njihet per vetite e fuqishme rigjeneruese, ndihmon ne zbehjen e shenjave, trajton rrudhat dhe rrit elasticitetin e lekures.
•𝗛𝗶𝗱𝗿𝗮𝘁𝗼𝗻 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗻𝘀𝗶𝘃𝗶𝘀𝗵𝘁: Bima mugwort gjithashtu përmban nivele të larta të vitaminës E, e cila ka aftësinë të ushqejë dhe hidratojë te gjitha llojet e lekures pa lene ndjesi yndyre.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi