Glowyskinshop.com

ISNTREE Onion Newpair Sunscreen SPF 40 PA+++ 50ml

Lek 2,190
Një krem kundër diellit me 5% ekstrakt qepë
Nëse jeni të prirur ndaj shenjave pas akneve, ky krem dielli do jete ne listen e kremrave tuaj te preferuar! Isntree's Onion Line synon të reduktojë inflamacionin e shkaktuar nga aknet për të parandaluar hiperpigmentimin me përbërësin kryesor: Ekstraktin e Qepës së Kuqe. Përveç 5% ekstrakt të qepës së kuqe, vitamina B, vitamina E dhe vitamina K janë gjithashtu të përfshira për të ndihmuar në zbardhjen e tonit të lëkurës. Ngjyra vjollce gjithashtu shton një ton të menjëhershëm ndriçues që funksionon me çdo nuancë lëkure!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi