Glowyskinshop.com

Isntree Onion Newpair Gel Cream 50ml

Lek 2,590

Një krem ​​hidratues me teksture te lehte i pasuruar me 71,9% ekstrakt te qepes se kuqe, e perdorur ne Korene e Jugut per shekuj me rradhe ne mjekesine medicinale per sherimin e shpejte te plageve dhe rigjenerimin e lekures. Ekstrakti i qepës së kuqe mbron dhe forcon barrieren e lëkurës dhe qetëson irritimin. Përmbajtja e tij e vitaminës C punon në sinergji me Acidin Tranexamic për të ndriçuar tonin e lëkurës dhe minimizimin e hiperpigmentimit apo shenjave qe lene aknet.
Kompleksi NoSCalm, një përzierje e pantenolit, allantoinës, heparinës së natriumit zbut, hidraton dhe qetëson lëkurën.
Bllokon humbjen e lagështisë dhe jep hidratim thellë në lëkurë me një perberje te 3 llojeve te ndryshme molekulare të Acidit hialuronik.
Formulë pa aromë artificiale, vaj mineral, vajra esencial dhe alkool që i përshtatet llojeve të lëkurës të ndjeshme.
Tekstura është e ngjashme me një xhel  i cili hidraton pa lënë mbetje të yndyrshme ose ndjesi ngjitëse. Ky krem ​​është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi