Glowyskinshop.com

Isntree Onion Newpair Essence Toner 200ml

Lek 1,490 Lek 2,590
Një tonik esence (tonik për shkak të teksturës ujore, esencë për shkak të përqendrimit të lartë të përbërësve) për kujdesin e njollave, ndihmon në trajtimin e dhe zbehjen e hiperpigmentimit dhe tonit te lekures në të njëjtën kohë.

I pasuruar me 75% ekstrakt të qepës së kuqe Muan për të luftuar njollat. Formuluar me kompleksin NoSCalm (heparin natriumi, Allantoin, Panthenol dhe Heartleaf Houttuynia) për të qetësuar lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.

Përmban Acid Tranexamic dhe Derivate të Vitaminës C për të barazuar tonin e lëkurës dhe për të luftuar pigmentimin, si dhe Betaine për të hidratuar lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi