Glowyskinshop.com

Isntree Onion Newpair Cleansing Foam 150ml

Lek 2,190
Një pastrues i bute shkumues, që shpërben grimin dhe papastërtitë, pa e lene lekuren te terhequr. Bollëku i mineraleve dhe antioksidantëve në ekstraktin e qepës së kuqe kujdeset për njollat dhe mbron pengesën e lëkurës nga streset mjedisore.
Zbut strukturën e lëkurës, qetëson irritimin dhe mbron barrierën e lëkurës me një përzierje të Allantoin, Heartleaf dhe Panthenol.
Mund të zvogëlojë pamjen e hiperpigmentimit dhe të ndriçon tonin e pabarabartë të lëkurës me efektin sinergjik të Vitaminës C dhe Acidit Tranexamik.
Formula është pa aromë artificiale, etanol, vaj mineral dhe vaj esencial për t'iu përshtatur llojeve të ndjeshme të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi