Glowyskinshop.com

Isntree Hyper Vitamin C 23 Serum 20ml

Lek 2,490
Serumi Isntree Hyper Vitamin C 23 me vitaminë C të pastër ndihmon në minimizimin e tonit të pabarabartë të lëkurës, njollave të errëta dhe linjave të holla. Përmban vitaminë E dhe 23% vitaminë C që punojnë në sinergji për të ndriçuar ngjyrën e lëkurës dhe për të dhënë efekte antioksiduese për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira që mund të shkaktojnë linja të holla.
Panthenoli dhe lëngu i thuprës qetëson irritimin dhe jep hidratim duke ushqyer pengesën e lëkurës.
Pa mizori dhe i formuluar pa aromë artificiale, vaj esencial dhe alkool tharës.
Serumi ka një konsistencë të lehtë që përthithet lehtësisht në lëkurë, duke e lënë atë të shkëlqejë pa ngjitje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi