Glowyskinshop.com

Isntree hyper niacinamide 20 serum 20ml

Lek 2,290
Dyfishoni niacinamidin, dyfishoni argëtimin! Serumi Isntree Hyper Niacinamide 20 është këtu për të çuar lojën tuaj të kujdesit për lëkurën në një nivel tjetër me përqendrimin e tij 20% të niacinamidit - kjo është e drejtë, dy herë më shumë se ato serume "të njohura" atje! I kombinuar me ndihmësin e tij të besueshëm, PCA-në e zinkut, arbutinën ton-mbrëmje dhe një përzierje hidratuese të acidit hialuronik, ky serum është arma juaj përfundimtare kundër poreve të zgjeruara dhe mërzisë, duke zbuluar një ngjyrë më të lëmuar, më të rafinuar dhe të lekures.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi