Isntree

Isntree Hyaluronic Acid Watery Sun Gel SPF50+ PA++++ 50ml

Lek 1,490 Lek 1,990

Ky krem ​​dielli me filtra kimik ngjan me nje locion qe zhytet në lëkurë për ta mbrojtur atë nga rrezet UVA dhe UVB. Eshte  një teksturë kaq e përsosur, e rehatshme - as nuk do ta vëreni se e keni vene! E përshtatshme për lekurat mikse, normale, te thata, mature.

Vetite: Rrit elasticitetin e lekures, mbush rrudhat, zbardh shenjat e akneve, riparon barrieren dhe rikthen vitalitetin e lekures.

Perberesit kyc: lloje molekulare acidi hialuronik, niacinamide, ekstrakt fiku, centella asiatica, Ceramide NP

Perfundimi: Shkelqim natyral

Tekstura: E lehte, perthithet shpejt, hidraton thellesisht!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi