Glowyskinshop.com

Isntree Hyaluronic Acid Watery Sun Gel 50ml (2 produkte)

Lek 2,890 Lek 3,290

Ky krem ​​dielli me filtra kimik ngjan me nje locion qe zhytet në lëkurë për ta mbrojtur atë nga rrezet UVA dhe UVB. Eshte  një teksturë kaq e përsosur, e rehatshme - as nuk do ta vëreni se e keni vene! E përshtatshme për lekurat mikse, normale, te thata, mature.

Tanime e gjeni ne pakete shume ekonomike me 2 produkte.

Vetite: Rrit elasticitetin e lekures, mbush rrudhat, zbardh shenjat e akneve, riparon barrieren dhe rikthen vitalitetin e lekures.

Perberesit kyc: lloje molekulare acidi hialuronik, niacinamide, ekstrakt fiku, centella asiatica, Ceramide NP

Perfundimi: Shkelqim natyral

Tekstura: E lehte, perthithet shpejt, hidraton thellesisht!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi