Isntree

Isntree Hyaluronic Acid Water Mist 100ml

Lek 2,190

 

Tonik mist me 5 lloje molekulare te ndryshme acidi hialuronik. Kjo do të thotë HA me pesha të ndryshme molekulare kështu që mund të depërtojë në të gjitha nivelet e lëkurës tuaj.Hidratimi gjatë gjithë ditës dhe per nje kohe te gjate. Acidi Hyaluronic mund të mbajë deri në 1000x peshën e tij në ujë. Ndërsa plakemi, lëkura jonë humbet aftësinë e saj për të mbajtur lagështi, bëhet e thatë dhe humb elasticitetin. Hidratues dhe restaurues i thellë, ky mist ultra e imët spërkat në mënyrë të barabartë për një aplikim perfekt.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi