Isntree

Isntree Hyaluronic Acid Water Essence 50ml

Lek 1,990 Lek 2,790

ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕖𝕤𝕙𝕥𝕖?
Esence me veti te larta hidratuese qe kombinon 8 lloje te ndryshme molekulare acidi hialuronik.
Karakteristikat e 8 llojeve të Acidit Hyaluronic të niveleve të ndryshme molekulare:
Pesha molekulare e ulët Acid Hyaluronic hidraton dhe tërheq lagështinë në nivelet më të thella të lëkurës, duke i mbajtur fibrat e kolagjenit dhe elastinës te hidratuara dhe të shendetshme, duke zgjatur jetëgjatësinë e tyre.                                           Acidi Hyaluronic me peshë të mesme mbush dukshëm lëkurën, duke rezultuar në lëkurë më të re në pamje dhe poret e minimizuara.
Molekulat më të mëdha të Acidit Hyaluronic hidratojnë sipërfaqen e dehidratuar të lëkurës dhe formojnë një pengesë për të kycur lagështinë në lëkurë.

-
Vegan
◾️ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕥𝕒𝕣𝕘𝕖𝕥𝕠𝕟?
Dehidratimin, rrudhat, lekuren pa jete!
-
ℙ𝕖𝕣𝕤𝕙𝕥𝕒𝕥𝕖𝕥 𝕞𝕖:
Te gjitha tipet e lekures, vecanarisht lekurat e thata, te dehidratuara dhe mature!
-

◾️𝔽𝕠𝕣𝕞𝕒𝕥𝕚:50ml

ℂ𝕗𝕒𝕣𝕖 𝕡𝕖𝕣𝕗𝕚𝕥𝕚𝕞𝕖𝕤𝕙 𝕜𝕒?
Lufton dehidratimin dhe i siguron lekures hidratim intensiv
Trajton rrudhat dhe rrit elasticitetin e lekures.
Vitalizon lekuren dhe i jep shkelqim.
Veti zbardhuese ne saje te permbajtjes se niacinamide.
Forcon dhe riparon barrieren e lekures.

ℙ𝕖𝕣𝕓𝕖𝕣𝕖𝕤𝕚𝕥 𝕜𝕣𝕪𝕖𝕤𝕠𝕣𝕖 𝕕𝕙𝕖 𝕧𝕖𝕥𝕚𝕥𝕖 𝕖 𝕥𝕪𝕣𝕖:
Niacinamide - zbardh shenjat, trajton aknet, balancon sebumin, zvogelon poret etj.
Panthenol-humektant, hidratues, ul inflamacionin, ka veti antiage.
Beta glucan- antioksidant, hidratues, rigjenerues!
Natural moisturizing factors- siguron hidratim per nje kohe te gjate dhe mbron barrieren e lekures.
Ekstrakt tershere- veti shume te mira hidratuese dhe antiinflamatore. Ul skuqjen


--

Esence me veti te larta hidratuese qe kombinon 8 lloje te ndryshme molekulare acidi hialuronik.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi