Isntree

Isntree hyaluronic acid toner PLUS 200ml

Lek 1,690 Lek 2,590

Tonik viskoz me veti te larta hidratuese i formuluar me 5 lloje të Acidit Hyaluronik. Këto 5 lloje të Acidit Hyaluronik janë të gjitha madhësi molekulare të ndryshme dhe depërtojnë më thellë në shumë shtresa të lëkurës. Rezultati? Një trajtim perfekt për ata me lëkurë shumë të thatë dhe te dehidratuar. I përmirësuar me Aloe dhe një formulim të patentuar të ekstrakteve bimore, ky tonik ushqen lekuren duke i siguruar doza te larta hidratimi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi