Isntree

Isntree Hyaluronic Acid Low-pH Cleansing Foam 150ml

Lek 1,890

Shkume pastruese me pH të ulët qe përmban 8 lloje te ndryshme molekulare të acidit hialuronik dhe 17 lloje të aminoacideve. Një pastrues që e mban lekuren te shendetshme dhe heq butësisht papastërtitë. Siguron lagështi shtesë në shtresen e thellë të lëkurës në mënyrë efektive dhe e mban lëkurën të hidratuar për orë të gjata. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi