Isntree

Isntree ULTRA LOW MOLECULAR HYALURONIC ACID MASK

Lek 490

Maska inovative, ftohëse e Isntree Acid Hyaluronic Acid Deep Moisture Water është pasuruar me acid hialuronik me molekulë të ulët, të mesëm-molekular dhe me molekulë të lartë. Llojet e acidit hialuronik veprojnë në nivele të ndryshme të lëkurës, duke rimbushur në mënyrë të qëndrueshme depon e lagështisë së lëkurës dhe duke e mbrojtur atë nga humbja e lagështisë. Rrudhat e imëta mbushen, lëkura duket më e hidratuar dhe më elastike. Panthenol dhe allantoin kanë një efekt qetësues dhe e sjellin lëkurën në ekuilibër.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi