Glowyskinshop.com

Isntree Hyaluronic Acid Daily Sun Gel SPF30 PA+++ 50ml

Lek 2,190
Një krem kundër diellit kimik me një spektër të gjerë SPF 30 PA+++ për të mbrojtur lëkurën nga rrezet e dëmshme UV.
I mbushur me 10 lloje të acidit hialuronik për të siguruar hidratim të thellë të lëkurës.
Formuluar me Ectoine dhe Beta-Glukan për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën, si dhe SEPICALM VG (Sodium Palmitoyl Proline + Nelumbo Nucifera Flower Extract) për të qetësuar lëkurën e irrituar të prekur nga ekspozimi ndaj UV.
Me një konsistencë të tipit xhel të pasur me lagështi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi