Isntree

Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick 22g

Lek 1,390 Lek 1,990

Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50 është një krem ​​mbrojtës ndaj driellit që siguron mbrojtje të shkëlqyeshme kundër rrezeve UVA dhe UVB. Ekstrakte natyrore qetësuese dhe përbërës funksionalë qe hidratojne lekuren, zbehin shenjat dhe luftojne radikalet e lira.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi