Isntree

ISNTREE Green Tea Fresh Toner 200ml

Lek 2,190

Tonik hidratues i përsosur për te gjitha llojet e lëkurës! Formula përmban një përzierje të ekstrakteve bimore - Anti Sebum P (HD) - për të kontrolluar vajin e tepërt dhe ekstraktin e çajit jeshil 80% me burim nga ishulli Jeju për të mbrojtur, ndriçuar dhe ekuilibruar më tej lëkurën.

Përbërës të tjerë përfshijnë ekstraktin centella asiatica për të forcuar barrierën e lëkurës, acidin hialuronik të hidrolizuar për te hidratuar thellesisht lekuren, allantoinën për të qetësuar dhe ekstraktin e frutave të boronicës për të lehtësuar irritimin.

Ky produkt është pa paraben, pigment, aromë artificiale, surfaktantë, vaj mineral, alkool, silikon dhe aromë. Niveli i pH prej 5.8

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi