Glowyskinshop.com

ISNTREE GREEN TEA FRESH SERUM 50ml

Lek 2,490
Një serum i pasur prej 77% ekstrakt caji jeshil për të rivendosur ekuilibrin vaj / ujë, për të ndriçuar tonin e lëkurës dhe për të lëmuar vijat e imëta. Nje koktejl antioksidantesh ne nje shishe, qe do beje ndryshimin ne lekuren tuaj qe ne perdorimet e para. Caji jeshil ne perqendrim te larte qe  kultivohet ne ishullin Jeju eshte i pasur me aminoacide, minerale dhe polifenole, ndriçon tonin e pabarabartë të lëkurës, balancon yndyren, qetëson acarimin dhe trajton aknet. Përbërësi hero ndihmon për të kontrolluar prodhimin e yndyrës dhe zhbllokuar poret duke e lënë lëkurën të ndihet e freskuar dhe më e balancuar.
Përbërësi i patentuar Anti Sebum P, një kombinim i ekstraktit botanik, parandalon sekretimin e tepërt të yndyres ndërsa ndihmon në pastrimin e poreve dhe teksturës së lëkurës. Formula miqësore me lëkurën është pa aromë të shtuar, etanol, vaj mineral dhe vaj esencial.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi