Glowyskinshop.com

ISNTREE GREEN TEA FRESH CLEANSER 120ml

Lek 1,890
Isntree green tea fresh cleanser eshte nje lares i butë dhe hidratues i formuluar me përbërës natyral dhe që përmban perqindje te larte te çajit jeshil. Ajo jep përfitime qetësuese dhe freskuese të lëkurës me çdo përvojë pastrimi. Shkuma e saj hipoallergjike  pastron pa probleme të gjitha papastërtitë, mbeturinat dhe Make up-in pa asnjë acarim, duke e lënë lëkurën më të lëmuar dhe më të freskët. E shkëlqyeshme për per cdo tip lekure, vecanarisht lekuren e prirur ndaj akneve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi