Isntree

ISNTREE CLEAR SKIN AB PEELING PADS (70 PADS) 145ml

Lek 2,390

AHA, BHA dhe lëvorja e bardhë i shelgut heq qelizat e vdekura dhe sebumin e tepërt, duke ndihmuar në krijimin e një teksture të butë të lëkurës me natrium hyaluronate, panthenol dhe allantoin për të krijuar një barrierë lagështie qe mbron lëkurën. Ekstrakti i Mugwort i pasur me vitaminë A dhe C mbron lëkurën nga substancat e dëmshme të jashtme dhe i jep gjallëri lëkurës. Ekstrakti i gjetheve të Melaleuca alternifolia ndihmon në zbutjen e lëkurës së ashpër.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi