Glowyskinshop.com

Isntree Chestnut LHA Jelly Cleansing Oil 150ml

Lek 2,490

Ky pastrues 2-në-1 mundësohet nga lëvozhgat e gështenjës të ricikluara, të cilat janë natyrshëm të pasura me Taninë - një përbërës i famshëm për vetitë e tij shtrënguese të poreve dhe aftësinë për të rivendosur ekuilibrin natyral të vajit dhe lagështisë së lëkurës tuaj. Ky xhel është gjithashtu i mbushur me LHA për të ofruar eksfolim të butë, i cili është i përsosur për lëkurën super të ndjeshme, ose ato të reja për eksfoliantët kimikë. Ka një teksturë te lehte që shndërrohet në vaj ushqyes kur masazhohet në lëkurë për të shkrirë grimin, papastërtitë dhe mbetjet e poreve.

SI TA PËRDORNI:
Si hapi i parë i rutinës suaj të pastrimit, merrni sasinë e dëshiruar në pëllëmbët e duarve dhe masazhoni butësisht në lëkurën e thatë.
Shtoni disa pika ujë të ngrohtë për t'u emulsifikuar dhe më pas shpëlajeni mirë butësisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi