Isntree

Isntree C-Niacin Toning Cream 50ml

Lek 1,890

 Hidratant i pasur ne Ekstrakt te frutit sea buckthorn-permban sasi te larte vitamine C (me shume se cdo frut tjeter)- zbardh shenjat e lekures dhe nxit prodhimin e kolagjenit. Niacinamide-zbeh hiperpigmentimin dhe shenjat post akne, shperben pikat e zeza, zvogelon aparencen e poreve, trajton aknet, ka veti antirrudhe. Vita 10 complex-Kompleks vitaminash (A, B1, B3, B5, B6, B12, C, E, F).Beta Glucan- veti antirrudhe, antiinflamator, antioksidant i fuqishem, zbardh shenjat.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi