Glowyskinshop.com

InnisfreeSkin Clinic Mask - Ceramide 20ml

Lek 290

Maskë 100% e pambuktë e pasuruar me Ceramide.Lëkura hidratohet, zbutet dhe ndihet rinore. Aplikojeni dhe lëreni për 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi