Glowyskinshop.com

innisfree Water Fit Puff

Lek 450

Puff aplikues grimi me material triple hyhilic e cila rrit aftësinë për të puthitur makeup me lëkurën. Në veçanti, forma e pambukut si pikë loti e bën të përshtatshme dhe për aplikim të mire poshtë syve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi