Glowyskinshop.com

Innisfree Volcanic Pore BHA Cleansing Foam 300ml

Lek 2,190
E përkryer për lekurat e yndyrshme, të kombinuara dhe të prirura ndaj akneve, shkuma pastruese e Innisfree me pluhur vullkanik, heq në mënyrë efektive papastërtitë që bllokojnë poret, ndotësit dhe pikat e zeza duke ju dhene nje lëkurë të pastër dhe rrezatuese. Kjo shkumë pastrimi luksoze me shpëlarje të shpejtë balancon sebumin e tepërt dhe heq papastërtitë e tjera sipërfaqësore për një pastrim të thellë dhe të plotë pa e tharë lëkurën. Formuluar me pluhura vullkanike nga ishulli Jeju, ekstrakt te çajit jeshil dhe ujë mineral për të pastruar lëkurën duke e bërë atë më të pastër dhe më të shëndetshme se kurrë. Rekomandohet për llojet e lëkurës normale, mikse dhe të yndyrshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi