Glowyskinshop.com

Innisfree Squeeze Energy Mask Pomegranate 22ml

Lek 390
Një maskë fletësh e llojit esencë e mbushur me ekstrakt shege të saposhtrydhur për lëkurë rrezatuese dhe të rigjallëruar.

Metoda e shtrydhjes së ftohtë të përdorur në prodhim, nxjerr rishtas lëndët ushqyese të lëndëve të para dhe ruan freskinë e përbërësit duke e nxjerrë në temperaturë të ulët (4℃) për një kohë të gjatë me kujdes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi