Glowyskinshop.com

INNISFREE Skin Fit Glow Cushion Puff

Lek 450
Puff aplikues per grimin në formë pike uji që ndihmon në aplikimin e plotë të grimit në zonën e syve, hundës dhe buzëve dhe struktura mikroqelizore krijon një çehre me shkëlqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi