innisfree

Innisfree Pore clearing clay mask 2X 100ml

Lek 1,690

Një maskë argjile kremoze pastruese e thellë - e formuluar me copeza vullkanike dhe AHA( Acid laktik) - që ndihmojne në pastrimin e poreve dhe elemminimin e qelizave te vdekura.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi