Glowyskinshop.com

Innisfree Pact Puff 1P (Fitting)

Lek 450

Fitting puff aplikon fondatinen/bb cream ne menyren me perfekte te mundshme, shumë pranë lëkurës pa krijuar njolla dhe pudër të mbledhur. Forma si pikë loti e bën të përshtatshme dhe për aplikim të mire poshtë syve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi