Glowyskinshop.com

Innisfree No-Sebum sun cushion SPF 50+ PA++++ 14g

Lek 2,590
Krem dielli ne nje cushion kompakte qe ofron mbrojtje SPF 50+ PA++++ UV së bashku me një efekt delikat zbardhues. Mbulim i shkëlqyer për poret, ndihmon gjithashtu në zbutjen e strukturës së lëkurës. Tekstura hidratuese përmban ujë të pastër të gjetheve Camellia Sinensis dhe Panthenol për të parandaluar humbjen e lagështisë. Eshte I përshtatshëm per cdo tip lekure madje edhe për lëkurë të prirur ndaj akneve. Lë një fund freskues dhe jo ngjitës. Eshte shume praktik, hiegjenik dhe mund ta riaplikoni siper grimit pa shkaktuar grumbullim te produktit ose levizje te fondatines.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi