innisfree

Innisfree No-Sebum Mineral Powder 5g

Lek 1,190

Puder fiksuese qe mban nen kontroll yndyren e tepert. Permban ekstrakte të mentes me origjinë nga natyra dhe minerale qe ushqejne lekuren. Vendoseni ne fund te rutines se makeupit per nje pamje te sfumuar dhe njekohesisht natyrale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi