Glowyskinshop.com

Innisfree My Perfumed Body Green Tangerine Body Lotion 330

Lek 2,290

E pasuruar me gjalp Shea dhe algae extract, locioni zbut dhe hidraton thellesisht lëkurën dhe I jep aromën e shijshme të Green Tangerine të ishujve Jeju. Ndjehuni si në një ishull tropikal, namaste!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi