Glowyskinshop.com

Innisfree My Hair Recipe Strength Treatment for Hair Roots Care 200ml

Lek 1,990

Formulim pa silikon, për flokë të shëndetshëm. Ingredientë nga pemët Jeju, Cedar dhe Cypress ndihmojnë në qetësimin e skalpit. Ekstrakti Ginseng forcon rrënjë e flokut ndërkohë që Sunflower seed oil e bën të butë.

Masazhojeni trajtimin në flokë gjatë dushit dhe më pas shpëlajeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi